Nesnáším nadpisy

6. dubna 2014 v 19:50 | Anett |  Z našeho života
Ahojky, tak celý víkend jsem věnovala Princezně. Jmenuje se Nadir, ale je to "moje" malá Princezna, spíš ďáblík no. V sobotu nás čekal trénink pod trenérem. Do stáje jsem jela na kole, takže za den 24km. Nadirek se zase "hezky" předvedl, takže si na něho T. sednul a uznal, že opravdu nic moc neumí a aji s ním to dost zkoušel. 1x jsme rychlým cvalem do strany beželi pryč z jízdárny až ke hnoji. Potom jsme na jízdárnu natáhli pásku a kupodivu jsme nikam neodběhli. Ve cvalu se trošičku zlepšil, ale je to mládě nu. Udržet ho na kruhu je velký problém. Navíc mládě, který je určený pro nezkušený, malý děti, tak proč ne..

Dneska jsme se začali věnovat od začátku PK, couvání na tušírku, na tlak, zastavování a zkoušeli jsme aji ustupovat, ale máme před sebou ještě hodně práce. I přesto byl šikulka a nakonci jsem ho ještě trošku polonžovala. Jenže mladej neumí rozlišit pobídky do klusu a do kroku.. Bohužel pro mě bude určenej jen ty dny, kdy nebude mít na svém hřbetě malé děcko.. Je mi ho prostě líto..

Každopádně potom jsme jeli ven a úplně mě překvapil. Cválali jsme pěkně za Rickim a byl úplně vyměněnej, fakt oproti tréninku pokrok dopředu. Mám nějaká videa z výběhu, něco málo z tréninku, krokování z vyjdy a aji z kruhajdy, tak jestli mě ta škola nezabije. Něco zkusím spatlat, ale teď je toho strašně moc..

Taky vás dokáže na*rat, když máte celé postupy v matice správně a celkový výsledek správně pouze jeden a ten učitel vám dá za 4? "miluju" nerovnice (yy)

104 dny..♥
čekám otázky typu, že jsem na Káju zapomněla a bla, bla, bla.. :)
nikdo totiž netuší..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 6. dubna 2014 v 22:25 | Reagovat

je fakt krásný:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama