Duben 2014

Čauko, čauko

17. dubna 2014 v 18:11 | Anett |  Z našeho života
Ahoj, dnes pro vás mám video z minulého skákání s Žolíkem pod trenérem. Dalo by se říct, že jsou to moje takové první skokové začátky, jelikož jsem skoro 2 roky jezdila Káju, který skákat nemohl, ale i přesto toho nikdy nebudu litovat. Chybí mi a moc! :(
93dní.. to to letí!
Kritiku samozřejmě beru, protože skákat teprve začínám. Ještě chci za prázdniny stihnout udělat 1 video s Princeznou, ale z ježdění máme pouze 2. Jedno z tréninku- krátké a jedno z vyjdy z kroku, ale potom mám něco z kruhajdy a lonžování :) tak uvidíme.

Nestíhám.. :|

14. dubna 2014 v 22:06 | Anett |  Z našeho života
Ahoj, jak poznáte z nadpisu, tak zase nestíhám.
U koní jsem 4x týdně a v sobotu jsem ve stáji strávila 12 hodin.
Máme stájová koťátka :) ňuňu jsou..
V sobotu mě čekal trénink s trenérem a s Žolíkem. Po dlouhéé době jsem skákala, takže to tak občas vypadalo no :D
Ale trenér nás chválil akorát, že jsem chodila vždycky strašně před pohybem nu..
O "prázdninách" chci udělat 1 video z tréninku a 1 video s Princeznou, tak snad se povede.
Škola je masakr a už mě to tam vážně nebaví! :X

Nesnáším nadpisy

6. dubna 2014 v 19:50 | Anett |  Z našeho života
Ahojky, tak celý víkend jsem věnovala Princezně. Jmenuje se Nadir, ale je to "moje" malá Princezna, spíš ďáblík no. V sobotu nás čekal trénink pod trenérem. Do stáje jsem jela na kole, takže za den 24km. Nadirek se zase "hezky" předvedl, takže si na něho T. sednul a uznal, že opravdu nic moc neumí a aji s ním to dost zkoušel. 1x jsme rychlým cvalem do strany beželi pryč z jízdárny až ke hnoji. Potom jsme na jízdárnu natáhli pásku a kupodivu jsme nikam neodběhli. Ve cvalu se trošičku zlepšil, ale je to mládě nu. Udržet ho na kruhu je velký problém. Navíc mládě, který je určený pro nezkušený, malý děti, tak proč ne..

Dneska jsme se začali věnovat od začátku PK, couvání na tušírku, na tlak, zastavování a zkoušeli jsme aji ustupovat, ale máme před sebou ještě hodně práce. I přesto byl šikulka a nakonci jsem ho ještě trošku polonžovala. Jenže mladej neumí rozlišit pobídky do klusu a do kroku.. Bohužel pro mě bude určenej jen ty dny, kdy nebude mít na svém hřbetě malé děcko.. Je mi ho prostě líto..

Každopádně potom jsme jeli ven a úplně mě překvapil. Cválali jsme pěkně za Rickim a byl úplně vyměněnej, fakt oproti tréninku pokrok dopředu. Mám nějaká videa z výběhu, něco málo z tréninku, krokování z vyjdy a aji z kruhajdy, tak jestli mě ta škola nezabije. Něco zkusím spatlat, ale teď je toho strašně moc..

Taky vás dokáže na*rat, když máte celé postupy v matice správně a celkový výsledek správně pouze jeden a ten učitel vám dá za 4? "miluju" nerovnice (yy)

104 dny..♥
čekám otázky typu, že jsem na Káju zapomněla a bla, bla, bla.. :)
nikdo totiž netuší..

Život ve spěchu..

1. dubna 2014 v 22:33 | Anett |  Z našeho života
109dní..
představuju si až to bude 50,30,10,0 a až budu ráno vstávat
chybíš, tak strašně moc..


Vůbec nemám čas se blogu věnovat.. :(
Tenhle článek jsem se chtěla opravdu vypsat, ale delší texty nikdo rád nečte.
Naplno se věnuju koník a taky škole .. -_-
Začínám o5 znovu běhat a chci jíst zdravě, ale teď se cpu zmrzlinou..
Každopádně dýňová polévka a jablečné "sendviče" jsou kjůůt:)
Všechno
tak rychle utíká..
Taková menší koláž pár nejnovějších fotek. Minulý trénink jsem s Princeznou (Nadirek) skákala asi 40cm a hlavní účel byl ho rozcválat, takže povolené otěže a po několika pokusech jsme si to jeli krásně! Měla jsem radost, protože ho nikdo nemohl nacválat a ono to šlo. 3x semnou vlítl do přístřešku, trenér mu začal říkat militarista :D a asi 3x jsme to málem naprali do sloupu. Taky jsem ho měla 1x venku a byl suprovej a ta divná fotka v koláži dole je vracení se domů už na ruce..:D

Jinak na vyjdy jsem taky jela s Žolíkem i Rickim. Oba byli fakt báječní! S Žolíkem jsme jeli cestou k řece a některé ty kopce byly fakt o hubu a nejlepší byl ten, co na léto zaroste úplně celý..Žolík byl zlatej a to aji ve cvalu:)
Taky jsem minulý pátek měli takový trošku "skokový" trénink. Spíš jsme trénovali nájezdy a to nás R. moc chválila, takže jsem byla taky nadšená. Z toho tréninku bohužel nemám ani fotku ani video.. :| Jednou semnou Žolda chtěl vzít čáru, ale po třetím kole jsem úspěšně na povolené otěži zastavila.. To je tak, když vám kloužou rukavice:D

No nic.. já se musím jít ještě učit, chci teď více fotit třeba i jen mobilem a natáčet na vyjdách, tak uvidíme.
Každopádně v pátek jedu ven s Žolíkem, v sobotu mám trénink s trenérem a Princeznou, tak jsem zvědavá:D:)

Pá, pá...