Březen 2013

"Zimní" procházka :)

30. března 2013 v 10:21 | Anett |  Od koní... :))

Ahoj, tak včera jsem jela za Rickim. Stáli doma a to byl asi ten důvod. Přišla Š., že prý včera trošku kulhal, tak jsme ho povodily na ruce (krok,klus) a opravdu trošku kulhal. Prvně jsem to viděla na jízdárnu bez sedla, ale nakonec jsme vyrazili na 45min. ven a byl úplně zlatej. Byl to krásnej pohled mezi jeho ouškama koukat na sníh, sluníčko.. :) Mohli jsme jít pouze krokem, ale ten úžasnej zasneženej kopec fakt sváděl na trysk, ale bohužel .. Nechci, aby se mu něco stalo :) I přesto jsme si to užili :) Snad už bude v pohodě, dneska má volno a zítra s tréninkem ještě uvidím.. Já razím na Velikonoce pryč! :D Možná se staví pár kámošů, ale aspoň nebudu doma odemykat haldě kluků, kteří jsou tu každý rok! :D takže Supr.. a jak se vůbec máte? :)

Všechno nejlepší! :)

28. března 2013 v 21:34 | Anett |  Od koní... :))

Dnes je to 18 let od Žolíkova narození. A já Ti přeju. Všechno nejlepší Žoli, hodně štěstí, zdraví, lásky a těším se na létoa chvilky strávené po tvém boku :) Naučil si mě toho strašně moc a za to Ti patří veliké DÍKY! Kéž by jsi tu s námi mohl zůstat navždy!♥

Bez sedla •video•

28. března 2013 v 12:28 | Anett |  Od koní... :))

Ahoj, přináším vám takové kratší video.. tak snad se bude aspoň trošku líbit :) Doufám, že nám vyjde počasí a pojedeme zítra ven :)

No stress x)

26. března 2013 v 19:41 | Anett |  Já píšu.. :)
Tak tímhle musím začít, protože je naprosto úžasňácká! :)
Přemýšlím, že další "horsovké" video bude právě na ni, ale mám ještě tři favority, tak uvidíme .. :D

Školy je teď hromada stejně jako sněhu venku. Už mě to fakt nebaví! Pořád se navlíkat do teplých věcí a brodit se závějema :D Zkrátka snad to bude brzy dole! Vyjdu jsme zítra zrušily samo, že kvůli tomu, co je venku :P Tak snad vyjde v pátek... v sobotu razím nakupovat, tak snad se mi bude aspoň něco líbit :D v neděli nejspíš trénink... no a v pondělí chňap to si ještě rozmyslím .. :D Já se vrhnu na matiku a až mě přestane bavit půjdu zkusit video, ale bylo by asi hodně krátký nu .. :) A nebo sem hodím ty fotky :)

Svět patří bláznům! :)

24. března 2013 v 19:01 | Anett |  Od koní... :))

I přes můj "skvělý" zdravotní stav jsem se vydala ráno za horsama. Už mi opravdu chyběli! :) Opožděně jsem popřála Kájovi k narozeninám:) a 28.3.slaví Žolík.. :) Nakrmily jsme, pokecaly, poté kydačka a blbosti .. :D a hned mi bylo líp.. i když z marmelády z koblihy, kterou jsem snědla se mi navalovalo :D Až jsme měly práci ve stáji hotovou zašly jsme pro horsy. Jelikož jsme je čistily už ráno stačilo jen vydloubat nečistoty z kopyt a "oprášit" :D Venku byla šílená zima! :X A tak jsem šla s Rickim na krokovku bez sedla.. pěkně hřál.. :D :) Pokud se mi to povede udělám vám nějaké kratší video z dneška a nebo sem hodím jen fotky :)

Zkaženej víkend! :X

23. března 2013 v 18:09 | Anett |  Já píšu.. :)
Všechno začalo v 3:30 dneska ráno. Z ničeho nic jsem letěla do koupelny a začala zvracet.. jak chutné :P Zachvíli už se vzbudila máma a já '"vesele" pokračovala dál.. Hned mi bylo líp a stále přesvěčená o tom, že k horsům pojedu jsem šla spát. Před šestou hodinou znova.. Celej den je mi blbě.. zvoní mi v uších, motá se mi hlava, nedokážu stát chvilku na místě.. většinou ležet na boku.. Dneska holky s Rickim zkoušely poklonu a hned na poprvé ji udělal.. :) Já se k horsům podívám nejspíš až ve středu.. a to jsem se ták těšila na vyjdu..Za celej den jsem snědla půlku broskve z plechovky proč ne.. :X

vzkaz pro Prcka: Hned, co se mi přestane toči celé hlava.. pošlu fotky! :/ :)

Chtěla jsem se zeptat měl by tu někdo zájem o diskuze na určité téma? :)

Don´t worry Be happy!!

21. března 2013 v 19:38 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahoj, já vím poslední dobou píšu samé články k ničemu! :D A ani tenhle nebude vyjímkou.. :D

Tento týden nám dorazila školní trika a tak jestli budete mít zájem hodím vám sem foto. S němi dorazily i šerpy :3 a stužky. Dneska jsme to všechno "sestavovali" vypadá to parádně! :) Taky jsem si změnila absolventskou práci ve výtvarce. Budu dělat "plastického" horsa :D a na něm bude sedět kámošky plastickej panák .. :D no a k tomu ještě pět sklenic na dobroty.. foto sklenice hodím dolu pod článek.. To jsme se zase dneska nasmáli .. :D Pokud nám vyjde počasí, tak si v sobotu vyjedeme s Rickim ven. Vezmu mu novou houbičku na nosánek.. ten bude mít radost :D Taky jsem si udělala radost já a to balíčkem wasabi:3 No já se musím vrhnout na matiku.. a v nejbližší době chystám napsat nové díly mé strašné povídky :D

a teď ty fotky..
Ve skutečnosti vypadá o mnohem líp! Tohle je divná fotka.. takže zítra čekujte novou :)

Nákres horsa během 5-ti minut :D

V nejbližší době budu měnit dess.. pokud se podaří, tak o víkendu.. :P ale pochybuju :D
(s) mějte se :)

Jedeme dál..

20. března 2013 v 18:11 | Anett |  Já píšu.. :)

Každý z nás má před sebou dlouhou cestu. Naše cesta začíná narozením a končí smrtí. Během našeho života prožíváme krásné okamžiky na které rádi vzpomínáme. Také se tu, ale najdou špatné chvíle, které se nevyhnou žádnému z nás. Překonáváme překážky a "jedeme" dál, když si myslíme, že máme vyhráno, vždy se tu najde někdo/něco, co nás vrátí zpět.. Vlak života cestuje do nekonečna a je jen na nás, jak se rozhodneme strávit cestu... Z vlastní zkušenosti vím, že cesta bývá občas hodně trnitá a není snadné ji zdolat. Život nám nachystá spoustu nástrah, zrady. Během své cesty většinou ztratíme bytosti na kterých nám moc záleželo.. někteří odejdou navždy...jiní se postupem času vrátí. I když naše cesta nemusí být procházka růžovým sadem, stojí za to ji dokončit!

PS: můj názor.. každý má jiný
Anett.. :)

Taký ten pocit.. divnosti?

17. března 2013 v 19:01 | Anett |  Já píšu.. :)
Jo, přesně ten právě mám.. Nevím čím to je, asi tím příšerným počasím, které si dělá, co chce! Chci sluníčko, teplo a slunečné dny strávené s horsama... Chtít je hezká věc, mít je ale hezčí.. jó, tak to je pravda :) Miliardy vzpomínek na určitou osobu se stále vracejí.. Nejspíš mi v té době spadl na hlavu obří balvan, ale čas už nevrátím...zkrátka trefená po palici. Poslední dobou mě začala bavit matika, ale na jak dlouho.. Stýská se mi po starých časech, po lidech z těch časů a taky hlavně po horsech. Takže pokud vyjde počasí.. snad si zítra zatrénujeme.

Dokonalost sama o sobě..
... Dost divné nálady!.. Skype s telatama mi zvedá náladu.. :)
mňám.. asi si brzy upeču muffínky!:♥

PS: Článek o ničem.. tralaláá :P

Smazaná kapitola.... konečně! :)

16. března 2013 v 21:12 | Anett |  Od koní... :))
Ahoj, nadpisu si nevšímejte je pravdivý, ale nic vám asi neřekne :D
Nebudu se omlouvat, že nejsem aktivní.. blog přece není povinnost. V pondělí jsem měla trénink. Byla jsem na Žolíkovi a na Rickim. Trenérka chválila, ale já neměla dobrej pocit.. ten den byl pro mě celej divnej takže asi tak.. Jezdili jsme bez otěží a bylo to super!:)) V neděli u nás ve stáji byli DREAMLM... bylo to super. Jsou senzační! :) Mají i YT kanál, tak kdyžtak koukněte. Dneska jsem mohla mít trénink, ale jelikož jsem byla skoro nemocná a zažrala se do fima.. prostě jsem nejela. Zítra jsem mohla mít taky trénink, tentokrát s nejspíš výbornou jezdkyní, trenérkou .. trénuje holky z klubu. Ale ještě nejsem fit a tak to nechám na příští týden. Snad pojedu v pondělí. No a potom příští týden samozřejmě vyjda.. :)
Už se na ně těším! Ohledně fima chystáme se ségrou parádní novinku.. jsem z toho tak nadšená, že to asi hodím i sem. Ale pokračování bude až zítra, dneska to stačilo! :D

Vzpomínáte na tohle? Už se mi i jizva zacelila.. takže supr! :)