Prosinec 2012

"Novoroční" vyjížďka :)

31. prosince 2012 v 13:16 | Anett |  Od koní... :))
Ahoj v neděli jsem vyrazila zase za koníkama. Ráno probíhalo úplsně stejně.. a vše bylo rychle hotové ..a tak jsme začaly dělat kraviny už ráno a tancovat .. :D no mezitím mi přišla SMS od M. , ale to jsem zjistila až, když přišla a zeptala se jestli mi něco přišlo .. :D Pustily jsme koně do výběhu a začly kydat.. Náš dosavadní rekord .. :D ani né hodina.. a skvělě čisté.. :D jsme dobré "kydačky" :DD Zašly jsme do výběhu pro Žolíka a Rickiho. Jelikož jízdárna stále není v dobrém stavu .. :P V bose se Ricki choval moc dobře až na to, že zase žužlal vodítko.. a Žolík prostě hodnej koníček :) Před stájí jsem vylezla na Žolíka a M. si vzala Rickiho.
c. č. + fotky pod perexem

Zápisky od koní :)

29. prosince 2012 v 18:17 | Anett |  Od koní... :))
Článek bude poněkud delší a tak koho to nezajímá číst nemusí! :)
c. č. pod perexem :)

Dusot kopyt pod zamrzlou zemí..

27. prosince 2012 v 19:12 | Anett |  Od koní... :))
:D né já fakt neumím vymýšlet nadpisy!
Brzy ráno jsem vyrazila za medvídkama. Nakrmily jsme, sundaly zateplováky a mezitím, co koníci jedli šly jsme zkontrolovat celý výběh jestli nejsou někde potrhané pásky mrazem a taky, že jo. Hned na několika místech a tak jsme je daly do pořádku. Potom jsme každá vyčistila někoho. Po dlouhé době jsem čistila Káje :) Už se moc těším až konečně ten sníh a námraza odletí z našeho povrchu.. a doufám, že to bude brzy! Kája má prázdniny takže... si nejspíš dovedete představit jaké to bude prvních pár dní pod sedlem..
Né jen koníci překypují energií .. :D Na fotkách prosím vidíte překroky v klusu a můj "krásný" cval .. :D
c. č. pod perexem :)

Help me please! :/ :)

26. prosince 2012 v 14:15 | Anett |  Já píšu.. :)
Myslím, že název odpovídá všemu..
více v c.č.

Neděle u koní :)

25. prosince 2012 v 13:09 | Anett |  Od koní... :))
V neděli brzy ráno jsem vyrazila za koníkama. Než jsme přijely do stáje pořádně nám hrabalo i jedna paní nám řekla jak máme humoru :D samozřejmě v dobrém.. Převlíkly jsme se, podzravily koníky a šly krmit. Seno nám tak tak vyšlo a tak, že si přivalíme novej balík... no byl opravdu pěkně nahnilej :X Nakonec jsme našly dobrej takže v poho.. Sundali jsme některým koním oteplováky. Potom jsme šly za koníkama do boxu.. Ricki dostal dárky (ohlávku,vodítku,fotku na box a dřív už podložky pod podkovy, aby mu to neklouzalo) a na hlavu vánoční čapku..byl nadšenej až na půdu :D Čapku si vyzkoušel Žolík a Black a taky Mimino. No zachvíli jsme pustili daly pár koním deku a první tři šli na dvůr. Vykydaly jsme .. potom dojela Š. A tak jsme pustily všechny do výběhu a kydaly dál. Byla sranda :D a tak jsme byly docela rychlé. Pak došla M. a každé z nás dala dárek (náušnice). No zachvilku jsme odcházely na bus. Večer jsme měli jet nakrmit, ale jelikož byla ledovka táta nás odmítal odvést. A tak ani nevím, kdo krmil nejspíš, ale M. No teď razím k babičce a ve čtvrtek a v pátek znovu ke koním :) Ježíšek byl supr a s dárky jsem anprosto spokojená! :) No a to jsem zjistila, že potřebuji nové světlo do pokoje, myš k notesu a ještě povlečení takže budeme dokupovat :D
pod perexem fotky

Tak zase po roce máme tu Vánoce! :)

24. prosince 2012 v 16:38 | Anett |  Já píšu.. :)
Veselé Vánoce!!
Ahoj, tímto článkem bych vám všem chtěla popřát Veselé Vánoce!
Prožijte toto období v klidu, pohodě a s těmi nejbližšími.
Snad pod vánočním stromečkem najdete aspoň něco z toho, co jste si přáli. A i kdyby ne, dárky nejsou všechno. Přeji všem mnoho úspěchů jak v sedle, tak v běžném životě. Spoustu krásných cvhil strávených po boku našich čtyřnohých miláčků. Relaxujte a užívejte si svátky plné pohody :)
pod perexem pár mých keců :)

Merry Christmas Ricki!♥

20. prosince 2012 v 19:00 | Anett |  Já píšu.. :)
Konečně jsou tady! :D Ano prázdniny!♥ Ze mě je plechová huba viz. fotka .. :X
c. č pod perexem

Tohle prostě potřebuje článek!! :D

17. prosince 2012 v 19:19 | Anett |  Od koní... :))
Tak za prvé nemůžu z odpočítávání dnů, hodin, minut a vteřin konce světa na Blog.cz :D to je tak deprimující..
No dál.. dneska jsem byla konečně za medvídkama .. Vyčistily jsme Žolíka nasedlaly, nauzdily a šly jsme na jízdárnu ještě s Rickim. Sotva, co jsme se blížili k jízdárně Žolík na něco hrozně čučel a začal poklusávat na místě. Tak ho M. povodila po jízdárně a sedla si na něj ona. Ricki se začal ohánět, ale zachvíli v poho. Mezitím jsem jezdila s Rickim. Byl hodný..občas se bál a třikrát za sebou si vyhodil tak, že jsem měla vážně namále, ale naštěstí mi vypadla jen noha a uklidnil se. Chodili jsme po celé jízdárně, chvíli na kruhu, povídaly si s M. a já celou dobu mluvila na Rickiho.. povídala jsem si s ním snad o všem. Měl občas strach a šlo to vidět. Jinak chodil docela statečně! :) Poté jsem šla na Žolíka.. v jednu chvíli v něm hrklo a chtěl běžet.. držela jsem ho jak otěžemi tak hlavně sedem a nerozběhl se.. fakt jsem se skoro klepala... :D :) Jinak trénink byl fajn.. odpočinkovej a prokecanej. Poté jsme ve stáji umyly sedla,uzdečky a namazaly je.
Ttohle snad ví i malý dítě a když k těm koním chci chodit, tak proto něco udělám, ne? Konečně jsem se pořádně pobavila a to ze začátku valily kraviny o nás. Mohla bych napsat dvě velký A3, ale radši ne .. :X Co z tohodle vyleze ... nechci vidět.. ! :) Dala jsem Rickimu deku pohladila Káje a zkoušely jsme pár těch otázek zatím jen ty opravdu lehké :D
No a zítra nejdu do školy a bude ze mě "plechová" huba .. :X achjo .. :D Jinak Ricki je v oficiální péči nás, takže mu budeme na zimu dávat pod kopyta něco, aby mu to neklouzalo (už jsem zapomněla jak se to jmenuje.. ) Takovej hustej pocit, když mu to zaplatíme .. zítra koupíme novou ohlávku a vodítko snad .. :)

Zítra za horsíkama :D

16. prosince 2012 v 21:06 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahoj, tak vám sem hodím asi poslední "várku" fotek možná je hodím později na rajče, ale pochybuju na to jsem moc líná :D
Zítra jedu za horsíkama .. :D sem se nakazila od ségry.. V sobotu měl strejda oslavu takže jsem k ním nemohla :)
Totálně jsem nemohla, když mi M. na "fejsu" poslala odkaz na otázky ZZVJ s textem: "Pokud budete mít chvíli čas, tak se mrkněte na tento odkaz, hlavně na: Aktualizované otázky všeobecné části. Nemusíte se to učit, začneme to probírat postupně u koní, každý týden pár otázek, tak jen abyste věděly, co vás čeká :) " Dobrý no .. :D tak jsem zítra zvědavá.
Ricki půjde zítra pod sedlo prej dělal velkej bordel a tak zítra uvidím naživo :) hlavně ať je v poho..
No co se týče klubu se nám to trošku zamíchalo.. Takže tam přišly tři nové holky.. dvě z toho znám, nebudu vypisovat. Všechny tři jezdí zatím na jednom a tak nám se nechá Ricki, prý nám ho nikdo brát nebude a dneska ho čistily tak doufám! Poté samozřejmě Žolík a po domluvě s Š. Kája. Black bude vozit malý děcka.. achjo.. blbiny v kruhovce sním.. teď se můžeme max. mazlit .. :/♥ Zítra nejspíš půjdu na Žolíka..Kája má prázdniny .. :) Taky máme jeden den službu nejspíš v sobotu poté 23.12. a taky 27-28 .. Těším se za nima! No a v úterý budu mít v hubě dráty.. aspoň mi konečně sundají to, co mám teď .. naštěstí to nejde vidět, ale mluví se s tím špatně a jí taky .. no a teď ty fotky..

krasavec..♥


příšernej sed :D
krokování na volné otěži .. :)
kazím mu to no .. :)

Aloha! :)

Hnus!!! ://

14. prosince 2012 v 20:56 | Anett |  Já píšu.. :)
Ano koně běžně nějací vypatlaní kreténi pošlou přímo na jatka a ještě k tomu prodávat maso v albertu??!!
Kam tenhle stát spěje!! Zrovna tento týden přivezli do řeznictví, kam vidíme z okna školy koně.. Málem se mi chtělo brečet. "Uklidnil" mě až pohled utrápeného pána... koníka tam určitě nedal úmyslně.. myslím, že měl zdravotní problém a nešlo mu pomoci..
I přesto hroznej zážitek!! ://
pod perexem fotka..