Únor 2012

Neuvěřitelné!! :O :( :)

29. února 2012 v 19:35 | Anett |  Zajímavosti ze světa koní :)
Smekám nad tou paní. Tři hodiny držet hlavu svému koni musí být opravdu náročné. :( Tohle by jen tak někdo nedokázal. Jsem si jistá,že tohle bych nezvládla..:( Každopádně bych udělala vše co je v mých silách! U tohoto případu jde krásně vidět. Pouto mezi člověkem a koněm! ♥

Zde je i video a spousta fotek. Není sice česky,ale stojí za to se na něj podívat. Ještě,že to všechno dobře dopadlo!!!!

Zdroj fotografie : Facebook

Jarní dess! :)

29. února 2012 v 12:03 | Anett |  Moje grafika.. :)
Tak a je tu slibovaný nový jarní dess blogu. Dess je dělaný na téma jaro :) Je sladěný pastelovými barvičkami a fotkami koníků,které mám neuvěřitelně ráda! ♥ Až na tu fotku v záhlaví ta je stažená z google.. :)
Dess není nijak zvlášť vyšperkovaný. Chtěla jsem,aby dodával takový uklidňující pocit :D né nic zakřiknutého. :)
Každému určitě sedět nebude. Protože všichni nemáme stejný rozměr obrazovky. :)

Téma: Jaro
Program ve kterém je dess udělaný: PhotoFiltre Studio X
Doba trvání: asi 2-3 hodiny :D Jsem nemocná takže jsem zkoušela několik variant :D :)
Spokojenost: 99% S tímto designem jsem docela dost spokojená. :)
A jak se líbí vám? :)

Ano&Ne 0.2

28. února 2012 v 18:53 | Anett |  Pro vááás.. ;)
Tak a máme tu "druhé kolo" takové menší soutěže. Za typnutí nic nedáte. K dispozici máte spousty informací,které najdete na internetu. Ale myslím,že otázka je tak lehká,že to zvládnete i bez něj. :) A za to bych byla ráda :D :) A tady je otázka:

Je pravda,že koňské plemeno hafling pochází z rakouské vesnice Haflingen?
Svoje odpovědi pište do komentářů. :)
Také bych se chtěla "omluvit" za ten slíbený dess. Dess už je hotový od odpoledne bohužel mi,ale na svůj notebook nejde napojit internet a tak píšu z notebooku od babičky. Zítra ho tu už najdete! ;)

Kdo máte prázdniny,tak je užívejte naplno a né jako já s nemocí.. :/ :) A ostatní zvládněte školu. :)

Jak tak koukám..

27. února 2012 v 21:54 | Anett |  Já píšu.. :)
Jak tak koukám,tak by to chtělo už změnit dess. S tímto nejsem moc spokojená. A tak moje nuda při nemoci způsobila to,že jsem se dala do nového designu. Bude to dess s koníkama a s jarníma barvičkama. Takže nějaká světle zelená a tak.. :) Dala jsem se i do výroby svého vlastního brushe. Tak uvidíme,jak to nakonec dopadne. Jen doufám,že bude sedět a bude aspoň trošku k světu.. :)

Tak takhle jsem si to opravdu nepředstavovala.. :(

27. února 2012 v 20:04 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahojky,tak jsem nakonec o prázdninách nezůstala trčet doma. I když jsem nemocná jela jsem pryč. Jsem teď u babičky a chci se tu vyléčit. Neustále kašlu a šíleně mě bolí v krku. Zkusila jsem si vzít různé prášky,kapky a tak.. Nic mi zatím nepomohlo (neznáte někdo něco,co pomáhá?) jen doufám,že nebudu muset k doktorce a ta mi nenasadí antibiotika. To bych se za koníkama nedostala už vůbec. :/ Každopádně prázdniny mám v háji! :/ Do Středy budu na blogu jen občas. Potřebuji si pořádně odpočinout. Hlavně musím ležet. Tak prosím omluvte moji menší aktivitu. Možná si vezmu podložku a fimo do postele a zkusím něco vytvořit. Každopádně moje ambice o založení obchodu neodkládám. Jakmile mi bude líp hned se do toho dám. Také mám pár nápadů na povídku. Dřív jsem psala knížku bylo jich asi pět no spíš deset a ani jednu jsem nedokončila a tak bych se k tomu teď ráda vrátila. Není mi,ale vůbec dobře takže asi půjdu spát.. No snad se brzo uzdravím.

Mějte se krásně..

Po dlouhé době zase marod.. :(

27. února 2012 v 15:34 | Anett |  Já píšu.. :)
Po dlouhé době jsem onemocněla. Už mě to nebaví pořád jenom ležet a ležet. Nejpíš to bude angína. Neustále kašlu a bolí mě v krku. Dneska bych měla jet pryč,ale nevím jak to nakonec dopadne. Konečně jsem se dočkala prázdnin a já ležím v posteli. Moje nálada je na nule. Samé starosti. Přála bych si,aby všechno bylo v pořádku. Aby se to vyřešilo. Moje přání tím,ale nezmění nic.. :( Můžu jenom doufat....

Lépe už být nemohlo! :/

26. února 2012 v 18:38 | Anett |  Od koní... :))
Ahoj,tak dneska jsem opět vyrazila ke koním. Teď vím,že jsem to neměla dělat. Ale nebyla bych to já,abych neudělala nějakou blbost. I přesto toho nelituju. Vstala jsem a byla jsme bílá jako stěna,skleněné oči a ta bolest v krku. Jako by mně někdo řezal mandle :/ . V krku mě bolí často,i když jdu třeba ráno do školy a potom to přestane. A tak jsem myslela,že to také přestane. Nadopovala jsem se práškama a vyrazila ke koním. Ve stáji nikdo nebyl a tak jsme koníkům nachystaly seno. Zachvíli už přišly holky a koně dostaly granule a jedna strana vodu do kbelíku. Na druhé straně stáje voda teče normálně do napajedel. Nauzdily a obsedlaly jsme Žolíka a šly na jízdárnu. Dneska jsme trénovaly stejné cviky jako včera. Ve cvalu už jsem se cítila,ale mnohem lépe než včera. Až na jedno zazlobení byl Žolík zase hodný. Jsem ráda,že po zimě ještě něco umíme. :) Nachvíli si na něj zase sedla trenérka. A skákali poprvé po zimě. Musím říct,že jim to šlo. Když jsme dojezdily odvedly jsme Žolíka do stáje a dostal suchý chleba a nějaké "dobrůtky" :) Po té se ve stáji rozvedla veliká diskuze. Vůbec jsem neměla tušení,že se něco takového děje. Přála bych si,aby vše bylo v pořádku. Nechci to tady rozepisovat,protože to není zrovna veselý příběh. Tolik let a teď všechno zahodit. To snad ne.. :/ . Třeba se to ještě spraví. Musím doufat. Každopádně já jsem si dnešní den u koní užila naplno! ♥ .
A proč takový nadpis článku? Je ze mě marod. Máme prázdniny a já ležím v posteli :( . Cítím,jak celá hořím. Už jsem se tolik těšila v týdnu zase za koníkama a uvidíme,jak to nakonec dopadne. Jen doufám,že nemám angínu.. :(
Chtěla jsem rozjet ten internetový obchod,ale uvidíme. Teď vyrábí jenom sestra. Já bohužel nemůžu.. :( Asi si pustím film a půjdu spát...

Fotky z jízdárny také nemám. Za prvý vypadám jako smrtka (celá bílá) A za druhý zrovna pršelo. Dala bych vám sem video sestry,ale bohužel to nemám dovolené! :D Tak já se jdu léčit!! :( Mějte se krásně.


To jsem teda dopadla! :P :)

25. února 2012 v 18:42 | Anett |  Od koní... :))
Hodiny ukazovaly půl šesté a mně se nechtělo vstávat. Zacvakla jsem budík a šla dál spát. Ve čtvrt na sedm mi do pokoje vtrhla sestra. Stím,že jsem zaspala. Nachystaná jsem byla naštěstí už od večera takže jsem se v klidu oblékla a šla dolů do kuchyně se aspoň trošku najíst. Ještě celá rozespalá jsem si rozčesala vlasy,vyčistila zuby a nachystala pití. Zachvíli už před naším domem stálo auto a přijela kámoška. Společně jsme odjely do klubu. Přijely jsme před sedmou a tak jsme si odemčely a šly se nachystat. Cestu pro věci přes balíky uvidíte na fotkách. :D Začaly jsme chystat seno a mezitím přišla trenérka. Nachystaly jsme koníkům granule. A do kyblíků vodu. Po těch mrazech byl ještě vodovodní přívod do stáje zamrzlý. Nachystaly jsme Žolíka a po dlouhé době vyrazily na jízdárnu. Jízdárna už vypadala dobře. Nasedla jsem na Žolíka a myslela,že je snad vyměněnej :D . Perfektně reagoval na pobídky. Jednou se při cvalu trošku víc rozběhl a já už se viděla na zemi. Nakonec jsem to,ale useděla a mohlo se trénovat dál. Byl opravdu nehorázně hodnej. Trenérka mě podezřívala z toho,že jsem chodila jezdit i někam jinam než jen do klubu přes zimu :D . Takovou pochvalou mi udělala radost. ;) Ale hlavně ten kdo mi dělal radost byl Žolíček. :) Nebrala jsem foťák,protože jsem myslela,že po zimě nám to moc nepůjde,ale opak byl pravdou. Teď toho docela lituju,ale nevadí! :D Takových jízd ještě bude. Potom si na Žolíka sedla i trenérka. Oni jsou prostě sehraná dvojka. Šlo jim to senzačně. :) Po úspěšné jízdě na jízdárně jsme se vrátily do stáje. Některým koním jsme daly deky a potom ohlávky a vyvedly je do výběhu. Blato bylo všude takže moje boty vypadaly vážně skvěle. To mi,ale nevadí. Přece se dají vyčistit! :P :) Jeden koník byl tak divoký,že vyběhl z výběhu a bežel nazpátek do stáje. Tam se naštěstí nedostal. Nechaly jsme ho uklidnit a znova jsme ho vzaly do výběhu. Fotku toho rošťáka mám taky. :) No a potom jsme se daly do kydání. Nakonec jsme navezly pyliny,rozprostřely slámu a nachystaly seno. Dnešní den byl opravdu skvělý! :) Zítra bych měla jet znovu do klubu,ale to ještě uvidím.
Nakonec se ze mě stal marod a s teplotama ležím v posteli a píšu tenhle článek. Snad se uzdravím. :)
Po dnešku mi pořádně vyhládlo a tak máma dělala něco jako "donuty" . Je to sice kalorická bomba,ale dva neuškodí nikomu. Později dám možná recept.
A teď fotky od koníků.. :)
Fotka s jedinou koňskou slečnou ze stáje. :)
S Guliverem a Portíkem. Před útěkem.. :D :)
Jak už jsem psala byl to dokonalý den!!! ♥ Snad mi bude líp. A zítra pojedu nevypadá to,ale moc dobře.. ://


Krásný začátek prázdnin! :)

24. února 2012 v 21:01 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahojky,tak svůj první prázdninový den jsem si užila opravdu naplno!! :) Myslela jsem,že se budu jen tak poflakovat doma a vyrábět z fima. Nakonec to dopadlo,ale úplně jinak. :) Za co jsem strašně ráda! :) S těma opravdovýma kamarádama jsem vyrazila na Floriánek (nejvyšší vrh našeho města). Je to tam vážně kouzelný. Jde odsud vidět několik nejbližších vesnic. Je zde krásná socha,uklidňující prostředí,kouzlo přírody je tu prostě nádherně! Navíc je tu ukrytý "poklad" Né opravdu nesmějte se :D já nevěděla,jak to nazvat :D . Jde o takovou soutěž a tu jsme minulé léto náhodně našli. A je zima a ještě tam ta "krabička" s věcmi byla. Opravdu tu nebudu psát co jsme tam daly my! :DDD To zůstane tajemstvím! :DDD NAVŽDY! :DDDDD DOUFÁM!! :DD
S holkama jsme si tam užily spoustu legrace! Bylo to nejlepší. No potom nám nějak vyhládlo :D . A tak jsme chtěly zajít do hotelu na krokety. Bohužel ten byl uzavřenej pro letecký ples :P . Obešly jsme si naše město a hrály super hru :D a jen tak si běhaly po silnici. Prostě jako malý. Užily jsme si to! ♥ Nakonec jsme došly k tomu,že hlad máme pořád. A tak jsme zašly do pizzerie a objednaly si pizzu. Dnes byla obzvlášť dobrá. :) Kámoška skákala do křoví šipku. Taky to asi zkusím. . :D Poté jsme na nádraží objevily dva kluky. Vůbec nevíme kdo to byl. Ale kámoška se vsadila,že se ho půjde zeptat jestli je zadanej. :D No a nebyl. A výhru sázky také radši psát nebudu! :P :DD Byl to dokonalý den!! ;) Mám vás opravdu ráda. Teď vím kdo je ten pravý přítel!! ♥
A tady pár fotek,ty ve sněhu jsou z minulého Pátku. :)
Andělíček!! :DD Jsem blázen,ale miluju ten pocit jen tak se válet ve sněhu. :)
To byl ještě sníh.. :)

A teď z dneška:
Cesta na Floriánek :)
Socha sv.Florinána (patron hasičů):)
Fotky jsou focené mobilem,takže kvalita nic moc.. :)

Každopádně po dnešku jsem si uvědomila. Kdo jsou ti opravdoví přátelé!! ;)
A zítra se ségrou a kámoškou za miláčkama!!! ♥♥♥

A ještě jedna věc,která přibyde na blog. Napadlo mě udělat takový menší kalendář s koníkama na každý měsíc. Pokud se povede,tak ho zde určitě najdete! :) A každý měsíc bude jiný obrázek a tak.. :)

A jak jste se měli vy? :)


Holiday!!! ♥

24. února 2012 v 13:49 | Anett |  Já píšu.. :)
Právě dnes mi začínají prázdniny!! S kámoškou jsme tak ujetý,že jsme před školou křičely prázdniny!! :D :) Mám strašnou radost. KONEČNĚ! :D :) Všichni už je snad měli.. :P :) a my pořád nic. Takže jsme se konečně dočkali!! ♥
Prázdniny zahájím úžasným víkendem ve stáji. ♥ Jízdárna už není namrzlá,takže půjdeme zase po dlouhé době něco dělat. Určitě vám o tom napíšu článek. :)

Také rozjedeme blog s fimem :) A protože jsme neměli teď v týdnu čas vyrábět,tak jsme pouze udělaly pár věcí na přání.
2x Superman(řetízek) Jeden už je u majitele.. :D a pro ten druhý si dnes kámoška přijde.. :D
1x Batman (řetízek) Kámošce se natolik líbil,že jsem ji musela z druhé strany napsat ORIGINAL :D :) A čekají mě dodělat náušnice.. :D :P :)
1x Convers (řetízek) Už by měl být také u majitele... :D :)

Fotky dodám.. :) co v nejbližší době. :D :)

Na prázdniny mám mnohem více plánů,tak uvidíme!! :D :) Koukala jsem se a dlouho jsem tu neměla bleskovku,takže tady jedna je! :D ;)

1.)Ahojky. Tak co,také máte prázdniny? :D ;)
2.)Máš už nějaký plán na víkend? :)
3.)Strávíš nějaký den o víkendu s koníkama? :)
4.)Co máš nejradši? (parkur,drezura,dostihy)
5.)Líbí se ti naše fimo výrobky? :) Upřímný názor prosím!! :D
6.)Tvé nejoblíbenější koňské plemeno? :)
7.)Tvůj nejoblíbenější chod koně? :)
8.)Vyzkoušel/a jsi si někdy skijöring?
9.)Budeš tuto sezónu závodit? :)
10.)Diplom,oddělovač,podpis :) Měj se krásně! :)