Prosinec 2011

Ideální Silvestr.. :D :)

31. prosince 2011 v 23:52 | Anett |  Já píšu.. :)
Tak dnešní Silvestr si nemůžu vynachválit. :D :) Celá rodinka až na bráchy sedíme v obýváku. Jelikož máme tři sedačky,tak my se ségrou sedíme na jedné a na notebookách hrajeme Star Stable :D A naši sedí na té druhé. Sice v kleci,ale je tu snámi i Deginka. :)) Plácám se tu chlebíčky,jednohubky,sýrovou roládou,brambůrky a občas i nějakým ovocem.. :) . Spíš se,ale všichni koukáme na televizi. :) Venku jen slyším bouchání rachejtlí a petard. A dál si v klidu užívám poslední dny volna. Tak naposledy vám chci popřát Šťastný nový rok! :)) Hodně štěstí,spokojenosti a hlavně zdraví! :))
Pro dnešek se svámi loučím.. :)
A zítra už v Novém roce ahoj.

PS: Pádím koukat na ohňostroj. :))


Šťastný Nový rok 2012!! :))

31. prosince 2011 v 14:14 | Anett |  Já píšu.. :)
Na blogách se pomalu,ale jistě začínají plnit články novoročními přání,tak bych vám taky chtěla popřát Šťastný nový rok 2012! :)) Hodně štěstí,zdraví,lásky a krásných strávených chvilek podle vašich představ. Přeju vám ať se vám splní všechny vaše tajné přání. Hodně štěstí s koníkama,ale i v normálním životě.Ať si rok 2012 užijete ještě víc než ten minulý. Jsem ráda,že navštěvujete můj blog a doufám,že se vám tu aspoň trošku líbí! :))

Silvestrovská bleskovka :)

31. prosince 2011 v 10:31 | Anett |  Já píšu.. :)
1.)Máš rád/a Silvestr?
2.)Slavíš Silvestr?
3.)Jaký máš názor na pouštění rachejtlí? (ohňostroj)
4.)Pouštíš sam/a nějaké ty rachejtle,petardy apod. ?
5.)Zůstáváš na Silvestr doma? nebo odjíždíš někam jinam.
6.)Pořádně si Silvestr užij :)

Něco málo z mojí grafiky :)

30. prosince 2011 v 21:18 | Anett |  Moje grafika.. :)
Sice trošku dřív,ale Silvestr už je tu zachvilku.. :) Srdíčko s koníkem.
Kopíruj pouze se zdrojem! :) Ikdyž pochybuju,že by se to někomu až tak líbilo :D
Kopíruj pouze se zdrojem! :) Ikdyž pochybuju,že by se to někomu až tak líbilo :D
Kopíruj pouze se zdrojem! :) Ikdyž pochybuju,že by se to někomu až tak líbilo :D

Tak co? Líbí?? Kdyby chtěl vyrobit někdo něco podobného na přání,tak to klidně moc ráda zkusím... :D :)

Moje druhá recenze :))

30. prosince 2011 v 20:32 | Anett |  Já píšu.. :)

Moje druhá recenze

V mé druhé recenzi vám chci přiblížit hru Star Stable (zimní jezdci)

Tato hra je hodně podobná ostatním dílům Star Stable. Tentokrát se,ale nacházíte ve stáji v Meandru. Cíl hry je stejný jako u podzimních jezdců. V zimním Star Stable máte,ale o hodně víc parkurů. Je tu i pár parkurů volně venku. Většinou to je parkur,ale v kryté hale. Ty kryté hali vypadají opravdu dobře a to zvlášť některé. Některé překážky vypadají jako opravdové. Je tu i jedna stezka kde máte seřazeny překážky postupně čili od nejmenšího až po největší. Je tu i pár crossových stezek. Většinou jsou to stezky,kde jezdíte přes velké kusy ledu (v normálním životě docela nereálné) moc jich zde,ale nenajdete. Stejně jako ve všech dílech Star Stable je tu řadu úkolů,které musíte (pokud chcete) splnit. Máte tu také obchod a širokou nabídku vybavení pro jezdce i pro koně.Není to hra pouze na týden můžete ji hrát klidně celou zimu.. :D :) Až jste víc "zkušení" a máte nějaké ty medaile,tak se vydáváte na soutěž do Dietrichu. Zde soutěžíte pouze v parkuru. V Dietrichu to vypadá velice pěkně,mají zde moc hezké překážky. :)


Jak na mě tato hra působí? Už jenom pocit,že si cváláte se svým koněm sněhem je úžasný. Je to sice pouze počítačová hra,ale dokáže zabavit na hodně dlouho. Star Stable (zimní jezdci) hraju také už dlouho a pořád mě to baví,jako na úplném začátku. Doporučuji vyzkoušet.
Nevím jak je na tom Star Stable (zimní jezdci) se stahováním. Najdete určitě mnoho návodů,ale mně se to teda nikdy stáhnout nepodařilo.. :D (jsem prostě levá) . Jsem ráda,že mám originál je to skvělá hra! :)

Ceny za účast v soutěži :)

30. prosince 2011 v 19:13 | Anett |  Pro vááás.. ;)
Pro http://ranchfrixion.blog.cz/ za účast v soutěži

Pro http://lifelong-love-of-horses.blog.cz/ za účast v soutěži

Snad se vám ceny budou aspoň trošku líbit! :))

A máme tu pokračování!! :))

30. prosince 2011 v 18:24 | Anett |  Já píšu.. :)
Anketa dopadla takto:

Který citát by měl vyhrát? :))
Určitě citát od Nikči! :)13.3% (4)
Určitě citát od Kiki! :)63.3% (19)
Určitě citát od Marti! :)6.7% (2)
Určitě citát od Vendy! :)10% (3)
Určitě citát od Verči! :)6.7% (2)

Do dalšího kola postupují:
Každopádně Kikí z blogu http://balerinka-a-ja.blog.cz

Kikí soutěží s citátem: Miluješ-li koně,je to doživotně.Je to nemoc,na kterou není žádný lék.

Nikča soutěží s citátem: Kůň bez jezdce je stále koněm.Ale jezdec bez koně je jen člověkem.

Vendy soutěží s citátem: Dává nám všechno co má rychlost, vytrvalost, sílu ale plane v něm i jeho divoký duch byl chloubou králů i dobyvatelů pod jeho kopyty se utvářeli dějiny ona pyšná krása nese jméno "KŮN"

Děkuju moc za účas i ostatním,když nepostoupily.. :) Nějaký ten diplom nebo něco podobného najdete na mém blogu zanedlouho.. :))
A vám postupujícím GRATULUJI!!! A přeji hodně štěstí do dalšího kola.. :))
Hlasujte o ten nejlepší dole v anketě!

Moje první recenze! :D :) (jde to vidět)

30. prosince 2011 v 14:58 | Anett |  Pro vááás.. ;)

Moje první recenze! :))

Ahojky,tak jsem se rozhodla napsat moji úplně první recenzi. O čem vlastně píšu? Píšu o Star Stable (podzimní jezdci) Star Stable je počítačová hra. Na začátku hry si můžete vytvořit postavu. V podzimním Star Stable si bohužel nemůžete pojmenovat koně,ale v zimním už to jde. Na začátku se dostanete do takového jezdeckého oddílu ( Jorvik) Dostanete koně a sním se snažíte zlepšovat. Plníte spoustu úkolů dozvídáte se něco o travinách kolem. Můžete si také,ale kdykoliv zajet třeba parkur,nebo cross nebo si jen tak cválat po loukách. Crossových stezek je ve Star Stable (podzimní jezdci) rozhodně víc než parkurových. Star Stable je vcelku veliká hra. Máte zde několik jezdeckých klubů,spoustu stezek a ještě více úkolů,které můžete splnit. Můžete si kdykoliv koupit jiného koně,jezdecké oblečení,vybavení pro koně a spoustu dalšího. Taky třeba vyčistit stáje a za tyto úkoly získáváte peníze. Snažíte se také získat co nejvíce medailí. A nakonec až máte skoro všechny (to,že jich je opravdu hodně) Tak se vydáváte se svým koněm na Claymorské závody. Jsou to veliké závody kde je pouze cross. Star Stable hraju už hodně dlouho.. :D a pořád mě to neomrzelo. Není to hra jen na týden. Bohužel musíte mít,ale koupené CD. Existuje spousty návodů jak to stáhnout,ale mně to nikdy nešlo. Je možné,že vám to půjde.. :D :) . Neumím nic moc stahovat. Kdyby jste měli nějaké otázky tak se můžete klidně zeptat. :)) V nejbližší době ještě napíšu Star Stable (zimní jezdci)

Diplomek od EQUI :)

30. prosince 2011 v 14:30 | Anett |  Od vás.. :) pro mě :))
Děkují, je krásný moc se ti povedl! :))

Dobrou.. :)

29. prosince 2011 v 23:51 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahojky,tak dnešní den zakončím článkem o snech.

Sny,jak je vidím já

Přesně nevím jestli to bylo v šesté třídě nebo v páté. Akorát si vybavuji,že jsem o snech měla takové povídání spíš monolog do soutěže. Získala jsem druhé místo,ale to je teď hodně nepodstatné. Co jsou to sny? To je hodně zajímavá otázka,ale odpověď na ni jsme dosud nenašli. Existují mnoho teorií,které o snech vykládají. Žádná,ale přesně neříká proč se nám sny zdají apod. Někteří tvrdí,že je to jev,který se vytváří v naší fantazii. Nikdo,ale dosud nemůže říct,že ví co je to sen. Také si můžeme koupit tzv. snář. A podle něj určovat bližší okolnosti o našem snu.
Jak vidím sny já. Já vnímám sny jako něco úžasného kolikrát i jako něco nadpřirozeného. Někdy si ze všeho nejvíc přeji,aby sny byli skutečností. Vím,že se mi to,ale nikdy nesplní. Proto mi zbývá jen snít. Někdy se mi zdají nádherné a kouzelné sny. Třeba jak si cválám se svým vysněným koníkem (Sangarem) po louce a nic a nikdo nás od sebe nemůže rozdělit. Přeji si,aby to byla realita. Bohužel,když se probudím zjistím,že to byl vlastně jenom sen. Někdy se mi zdají,ale strašné sny. Přeji si,aby co nejrychleji skončili. A když si už myslím,že je to všechno skutečné,tak se zděšená probudím a řeknu si: Uff..ještě,že to byl jen sen. Můj shrnutý názor na sny? Sny jsou něco jako příběhy,které se nám promítají v hlavě. Je to něco nepopsatelného. Teď už jen zbývá i vám popřát. Dobrou noc a krásné sny! :D :)