Listopad 2011

Krteček? POHÁDKA MÉHO DĚTSTVÍ!! =)

30. listopadu 2011 v 20:15 | Anett |  Já píšu.. :)
Právě jsem se po dlouhé době dívala na zprávy nikdy to nesleduju.. jsou tam samé strašné věci,které ani vědět nepotřebuju.. :)
Jenomže dneska jsem se dívala a šokovala mě tato zpráva:

Zemřel tvůrce legendárního Krtečka Zdeněk Miler

Ve věku 90 let zemřel režisér a výtvarník Zdeněk Miler, který proslul zejména jako autor oblíbené dětské animované postavičky - Krtečka.
Je mi to moc líto.. =( Tak,jak uměl malovat on neumí jen tak někdo.. =( =)
Každopádně mu patří veliké Díky.. ,protože na Krtečka jsem se vždycky koukala ráda.. =) a když ho někde uvidím připomene mi,jak jsem seděla na pohovce a pečlivě sledovala večerníčky.. =)

Zajímavostí je, že Krteček ani další postavy kromě prvního dílu nemluví, vydávají jen zvuky, jejichž autorkami jsou Milerovy dvě malé dcery. Kvůli snadné srozumitelnosti je tak Krteček oblíbený i u dětí v zahraničí, například v Německu, Polsku, ale i v Japonsku.
Krteček je prostě něco,co nikdy nezanikne!! =)

Máš zájem? Zúčastni se budu ráda.. :)

30. listopadu 2011 v 19:54 | Anett
Připomínám,že pořád probíhá moje první vánoční soutěž.. :)
Byla bych moc ráda,kdyby se našel ještě někdo,kdo by se rád zůčastnil,ale rozhodně né z donucení a ani kvůli nějaké reklamě.. :) Nechci nikoho nutit! :D :)
Máš zájem čti ZDE:

První vánoční soutěž :))


FIMO hmota.. ;D

30. listopadu 2011 v 15:54 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahojky dneska jsem se rozhodla o článěk,který věnuju FIMO hmotě.. ;)
Jeden balíček má většinou 56g,ale vyrábějí se i menší,ale i větší.. menší se většinou dávají do sad.. kde jedna sada má čtyři,osm,děvět,deset nebo dvacet čtyři těchto balíčků po 25g . Můžeme,ale také narazit na FIMO hmotu,která ma až 350g .. =) Existují také větší sady FIMO hmoty a to po dvaceti čtyř balíčcích,jeden balíček má 56g
Cena FIMO hmoty je různá..
Jeden balíček,který má 56g stojí něco kolem 48-50Kč může být samozřejmě i levnější nebo dražší.. =)
Existuje i spoustu pomůcek na to jak,se s FIMO hmotou dá pracovat lépe a snadněji.. =)
Např. tento strojek na nudle,ale i na FIMO hmotu.. =DD =)
Najdete i různá vykrajovátka,nožíky,plastové nástroje nebo třeba šablony a spoustu dalšího..
A co se z FIMO hmoty vlastně dá vyrobit?
Dají se udělat korálky,náušnice,přívěsky,různé miniaturky třeba donnut´s koblihy.. zmrzlinky a spousta dalšího.. =) kdo má s FIMO hmotou zkušenost,tak určtitě ví jaké to je.. já zatím dělala z FIMO hmoty takový stojánek na tužky,ale to už je tak rok.. =)
Jinak na Vánoce jsem si FIMO hmotu objednala,vyzkouším to veliké balení po dvaceti čtyřech kusech.. ještě jsem ktomu vzala ten "strojek" jak vidíte nahoře na obrázku.. =) no už se těším až si o Vánocích něco vyrobím.. ;)

Otázky: =)
1.) Znáš FIMO hmotu?
2.) Pokud ANO,jak dlouho sní pracuješ? Pokud NE,chtěla by jsi si to někdy vyzkoušet? =)
3.) Jaký je tvůj názor na FIMO hmotu?
4.) Co zní nejraději vyrábíš? (platí jen pro ty,kteří s FIMO hmotou pracují ;) .. )
5.) Co na diplom? =)

PS: nejsou zde žádné ukázky obrázků,protože nechci kopírovat ostatním jejich pracné výrobky a dávat je sem.. doufám,že to všichni pochopíte.. ;)

KARAOKE!! =DD

29. listopadu 2011 v 19:36 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahojky takže dneska jsme zpívali v

e škole KARAOKE! =DD Jako takhle jsme se s holkama už dlouho nerozjely.. :DD a totálně jsme to zakončily písničkou Hallelujah nebo Last Christmas mimochodem Last Christmas se máme naučit na zítra aby to už bylo aspoň trochu lepší.. =DD refrém je v poho ale ten zbyték propadák.. =DD Ani jedna z nás neuměla slova,ale pořád jsme chtěly zpívat.. =DD každopádně NUDA byla NEBYLA.. =DD
Ve škole jsem byla zkoušená z Dějepisu ,zvládla jsem to líp než jsem čekala.. =DD Pravopisák taky super... a VO taky v cajku.. =D
Za dnešek mám na kontě tři jedničky.. =D doufám,že i zítra to bude v poho.. =)
A co vy?? =D taky si rádi "zazpíváte" ?? =DD

A Jedém!! =DD hrabe mi .. =DD

Thank´s.. :)

28. listopadu 2011 v 21:07 | Anett |  Já píšu.. :)
Jůů strašně moc děkuju za 100! návštěv! :D vím,že se tomu ostatní smějou,ale jako pro mě je to celkem úspěch,protože si troufám říct,že nemám blog jako někteří,kteří jen kopírují "kusovky" , "colorky" atd.. :D :) Chápu to,někoho to baví to takhle véct,ale mě by to asi zachvilku omrzelo. No každý má svůj způsob! :)

Uups.. :D

28. listopadu 2011 v 20:42 | Anett |  Od koní... :))
Ahoj takže kdo četl minulý článek tak ví,že jsme byli nakupovat.. :D no koupila jsem si hezkou bundu atd... :D Byla to dobrá Neděle.. ;) Z Freeportu jsme odjížděli kolem čtvrté hodiny.. :X a ta cesta byla šílená.. :X Všude samá mlha patníky nikde.. vážně moje nejhorší cesta autem.. :P jeli jsme šíleně pomale.. a to jsme byli rádi ,že vůbec ještě něco vidíme.. :/ Takovou mlhu jsem ještě nezažila.. :/ a co vy? Jak jste si užívali víkend? ;)
Jinak dneska jsem byla s holkama v klubu.. :D né málo výtlemů.. :D prefektně jsem si zacválala.. :)..
Dnešek byl prostě hustej.. :DD nejhůř to odnesla kámoška,která spadla.. :) Ale je naštěstí v pohodě.. :D všichni jsme se tomu nakonec zasmály.. včetně "trenérky" .. :D Teď jen zopakuje Dějepis.. a budu mít HOTOVO.. :) Už se těším až zase do klubu pojedeme..
Na závěr jsem dávám jednu fotku.. je to strašná fotka.. :D nemám vůbec prošláplí paty.. nic,ale dneska jsme prostě moc chuť fotit neměly.. :DD

Byla bych ráda..

27. listopadu 2011 v 9:24 | Anett |  Já píšu.. :)
Ahoj byla bych moc ráda,kdyby se našel ještě někdo a přihlásil se do soutěže kterou si můžete přečíst pod tímto článkem.. :) Je to moje první soutěž.. taky nečekám žádný obrat o 360 stupňů,ale potěšilo by mě kdyby tam bylo aspoň 5 lidí.. :) Jinak fotky můžete posílat do 30.11.2011.. :) No je to jen na vás nechci do toho nikoho nutit! chápu máte moc školy a dalších zájmů..
No jinak odjíždím nakupovat.. A až přijedu tak už mám skvělý nápad na články.. :)) tak pevně doufám,že se vám budou líbit.. :) Mějte se tu krásně... :)

První vánoční soutěž :))

25. listopadu 2011 v 18:06 | Anett |  Pro vááás.. ;)
Když jsem se koukala odpoledne z okna,už jsem viděla skoro zasněžené stromy mráz na oknech,na trávě,na chodníku prostě všude kolem toho bylo na vidění hodně.. ;) až to vě mně vyvolalo vánoční pocit. A dostala jsem nápad.. Jestli by někdo měl zájem o soutěž tak to může zkusit.. ;D
Staší pouze poslat podle vás tu nejlepší vánoční fotku,která se vám opravdu líbí a kdyby to chtěl někdo upravovat,tak klidně budu moc ráda a potom to pošli na můj e-mail: s.aneta.a@seznam.cz
Nebo jednoduše pošli odkaz obrázku do komentářů,nakonec udělám anketu a bude se hlasovat kdo postoupí do dalšího kola,fotky můžete posílat do 10.12.2011 kolem 15:00 pokud by to někdo neztihl,tak klidně termín prodloužím.. :)
Doufám,že tato soutěž vám bude vyhovovat nakonec sečtu všechny výsledky a tři kteří budou mít nejvíc hlasů,tak dostanou vánoční ceny.. jako diplomy a spousta dalšího a těm kteřím se nepodaří se dostat do výherní trojky tak jim udělám klidně také diplom.. :)) Přeju hodně štěstí!! :)

Konečně tu máme VÍKEND! :))

25. listopadu 2011 v 14:34 | Anett
Koněčně je tu víkend!!! :)
Zase chvilku volno od školy.. a budu se i víc věnovat blogu.. pokud budete mít zájem,tak uspořádám i nějakou soutěž .. :) je to jen na vás.. Zítra možná pojedeme nakupovat takže se těším.. :D jako každá holka.. nákupy miluju.. :) Dneska se chci pořádně naučit ať mám víkend volný.. ;)
Doufám,že i vy budete mít příjemný víkend.. :))
Máš nějaké plány na víkend.. :) jestli chceš tak můžeš hlasovat

Co pro tebe tvůj blog vlastně znamená... :)

24. listopadu 2011 v 21:02 | Anett |  Já píšu.. :)
Pokud chce hlasovat tak víc dole najdeš ankeru.. :)
Nebo se o svůj názor poděl s ostatními třeba komentářem.. :)